X
Branding Jakub Stejskal

Branding Jakub Stejskal

Můj osobní branding. Vše od tvorby loga až po jednotlivé výrobky. Logo vyjadřující mladou tvůrčí duši. Úšklebek naznačující hravost a nebojácnost vzít jakoukoliv výzvu. Brýle poukazující na preciznost...Read More »
Bridee.cz

Bridee.cz

Strávíme spolu jeden den. Půjdeme na kafíčko, na večeři, na vycházku, na nákupy, na tenis nebo se potit v posilovně. Můžeme tančit, cvičit, jíst, povídat si. Prostě co budete chtít. Teprve potom se ro...Read More »
You Only Die Once

You Only Die Once

YODO.CZ je webová služba, určená jakémukoliv žáku, který studuje/studoval/bude studovat na střední či jiné škole. Je to jedinečný, intuitivní a praktický systém, který vám umožní přečíst si názory jiných studentů na tu či onu střední, vysokou či základní školu a specificky i jejich jídelnu, popřípadě napsat názor svůj. Je to jedna velká sbírka recenzí od studentů pro studenty, takže budete přesně vědět, co máte od konkrétní školy/jídelny čekat, zdali budete chrochtat blahem, či byse se jí měli v zájmu svého fyzického i psychického zdraví raději vyhnout obloukem. Je to další skvělá věc, která by vám měla ulehčit výběr školy a předem vás připraví i na to, co zažijou vaše drahé žaludky.

Read More »
Kavárna a Obchůdek „U Růženky“

Kavárna a Obchůdek „U Růženky“

Stránky české kavárny nacházející se v Bystřici pod Hostýnem spojené s obchodem s výrobky tradiční řemeslné výroby Valašska.
Historie domu č.p.123 se začala psát zhruba před 250 lety, dům patřil k nejstarším domům v Bystřici p. Hostýnem. Bystřickým občanům je znám hlavně svou poměrně nedávnou minulostí. Bydlela zde zakladatelka dětského folklorního souboru „Malá Rusava“ p. Růženka Malíková. Proto dům nese název obchůdku i kavárničky „U Růženky“. Hodně příjemných chvil zde strávily děti z folklorního souboru. Scházeli se zde nejen milovníci folkloru, dům byl také místem setkávání všech příjemných lidí, kteří při valašské písničce, slivovičce i vínečku zapomínali na starosti všedního dne i nepřízeň doby a radovali se ze života. Rozhodli jsme se poselství lidské vzájemnosti a pospolitosti předat dále a proto jsme zde vybudovali kavárničku, ve které bude příjemné posezení a obchůdek s tradičními řemeslnými výrobky, kde se hosté mohou podívat i na původní cihly a dřevěné šindele, ze kterých byl dům zhotoven.

Read More »
1 2

Kontaktujte nás

Pošlete nám email pomocí formuláře níž

Zůstaňte s námi

Můžete použít informace níže pro naše kontaktování

Jakub Stejskal
IČ: 03061485
Tel: +420 604594818
Kamenec 201
768 61 Bystřice pod Hostýnem
Česká republika